21.6 C
Poznań
środa, 17 sierpnia, 2022

GRONO PEDAGOGICZNE

LISTA NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

s. Łaciak Jadwiga OSU dyrektor
Biskup Barbara psycholog
s. Bobkowska Irena OSU nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. I b
Bogdanowicz Leśna Anna bibliotekarka
Borowiak Agnieszka nauczyciel historii
Brychcy Binder Dorota nauczyciel geografii
Butlewska Cofta Joanna nauczyciel plastyki
s. Chuda Wioleta nauczyciel religii, wychowawczyni kl. VI a
Chyleńska Zofia nauczyciel biologii
Chyłek Karolina nauczyciel języka angielskiego
Cierechowicz Paweł nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
Dopierała Tomasz nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego
Fabianowicz Paweł nauczyciel fizyki, informatyki i techniki
Fenrych Barbara nauczyciel fizyki, informatyki
Garcia Moreira Sirlei nauczyciel opiekun świetlicy
Geisler Hanna nauczyciel opiekun świetlicy
Góra Agnieszka nauczyciel wychowania fizycznego
Grabska-Saniuk Agata nauczyciel języka włoskiego, wychowania do życia w rodzinie i wspierający rozwój ucznia
s. Gumuła Anna OSU wicedyrektor, nauczyciel religii
Hekiert Aldona nauczyciel języka polskiego
Jelinek Katarzyna nauczyciel języka niemieckiego, edukacji dla bezpieczeństwa, zajęcia szachowe
Kamińska Agnieszka pedagog
Kinastowska Karolina nauczyciel języka angielskiego
Kolasińska Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. I a
Koprak – Tadeuszewska Magdalena nauczyciel języka hiszpańskiego
Kupś Anna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. II a
Kwias Agata nauczyciel języka polskiego, logopeda, opiekun świetlicy, wychowawca kl. V a
Lisiecka Eliza nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz, wychowawca kl. VIII a
s. Lubocka Wioletta OSU nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. II b
Majewska Anna wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca kl. VII a
ks. Marchwiak Trojan duszpasterz szkoły
Marciniak Małgorzata nauczyciel języka hiszpańskiego i doradztwa zawodowego
Matuszewski Adam nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca kl. VIII b
s. Mazur Dorota OSU nauczyciel języka niemieckiego i opiekun świetlicy
Nowak Mikołaj nauczyciel wychowania fizycznego
Nowacka Janina surdopedagog
Nowacki Tomasz nauczyciel historii, bibliotekarz
Nowakowska Beata nauczyciel matematyki
Ogiba Cecylia nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Ruczaj Alicja nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. VII b
Rychwalska Agata nauczyciel wychowania fizycznego
Skowrońska Magdalena nauczyciel języka angielskiego
Sobaszkiewicz Anna nauczyciel matematyki
Strzelczak – Borkowska Agnieszka nauczyciel matematyki, wychowawczyni kl. IV a
Strzelec – Orłowska Marlena nauczyciel języka francuskiego i opiekun świetlicy
Ślaska – Ryczaj Agnieszka nauczyciel języka polskiego
s. Tropper Monika nauczyciel muzyki, wiedzy o społeczeństwie, wychowawczyni kl. IV b
Walczak Ilona psycholog
Wasilewska Grażyna nauczyciel biologii, nauczyciel opiekun świetlicy
Wesołek Monika nauczyciel języka angielskiego
Wiatr Justyna nauczyciel bibliotekarz
Widerska Beata nauczyciel chemii
s. Wróblewska Katarzyna OSU nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. II a
Wytykowska Sylwia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. II b
Zbierska Alicja nauczyciel języka angielskiego
Zborowski Dariusz nauczyciel języka angielskiego
Skip to content