Z serca najmłodszej społeczności szkoły.

198
Droga Siostro Jadwigo, siostro Mario Anno i pani Aniu
Drodzy Nauczyciele, Rodzice i cała społeczności szkolna.
Jak wszyscy wiem rok szkolny 2021 na 2022 dobiega końca. Zatem, żegnając się na całe dwa miesiące, na całe szczęście wakacyjne, pragniemy podziękować wszystkim za całe 10 miesięcy wspólnej pracy i zabawy. Wielu spotkań i warsztatów. Wycieczek i pracy w szarej szkolnej ławce.
W czasie tych dziesięciu miesięcy współpraca całej społeczności szkolnej wprowadziła nas w świat dotąd nieznany, pokazała jak wielobarwne potrafi być życie, ile cierpliwości może się zmieścić w jednym nauczycielu, a ile odporności na wiedzę w zaradnym uczniu.
Życie zwłaszcza w szkole jest niesamowite i wielobarwne. Tu spotykały nas sukcesy i porażki; tu doświadczaliśmy radości i lęku, uczyliśmy się cierpliwości i pokory.
W szkole, nie ma miejsca na samotne popisy. Uczeń i nauczyciel muszą tworzyć zgraną parę, bo tylko wtedy ich „taniec” zachwyci i pozwoli odnieść sukces.
My prze cały rok tańczyliśmy bardzo różnie, jedni z lekkością i polotem, inni zostali przy wypróbowanym kroku „dwa na dwa”, ale partnerów do tańca mieliśmy niezwykłych.
Toteż chcieliśmy wam dziś , Drodzy Nauczyciele, Rodzice, koledzy i koleżanki podziękować najlepiej jak umiemy.
Chylimy głowy przed Dyrekcją Szkoły, Nauczycielami, Rodzicami i pracownikami. Dziękujemy za Wasz trud, poświęcenie, niecodzienną cierpliwość i nieziemską wytrzymałość. Dzięki Wam nawet najtrudniejsze wiadomości okazały się być Mont Everestem możliwym do zdobycia.
Niech zatem prawdziwym ukłonem w stronę Was wszystkich będą te filmiki, które z serca Wam pragniemy podarować, a na które zapraszamy!