Licealiada

799

Na początku października na poznańskim Golęcinie odbyły się zawody lekkoatletyczne Mistrzostw Miasta Poznania licealistów. Oczywiście w rywalizacji brała udział również nasza szkoła, a później przedstawiany Państwu wyniki i zdjęcia naszych zawodników. W biegu na 100 metrów kobiet wystartowały Adrianna Leszczyńska oraz Olga Biegalska. Adrianna została sklasyfikowana na 16. miejscu, a Olga na 40. pozycji.
W rywalizacji Panów, Paweł Wiśniewski mimo wygrania swojego biegu eliminacyjnego zajął ostatecznie 13. miejsce. Bieg na 200 metrów kobiet przyniósł nam 9. miejsce Marianny Michalskiej oraz 15. Wiktorii Wojewódzkiej. Na tym samym dystansie mężczyzn 8. miejsce zajął Stanisław Młynowski, a Jakuba Wilka sklasyfikowano na 18. miejscu. W biegu na 400 metrów Olga Korzeniewska uzyskałaś 16. czas, a Dobrochna Kłosowska 19. W rywalizacji kobiet na dystansie 800 metrów Antonina Springel wywalczyła 10. miejsce, a w męskiej odsłonię tego dystansu na 11. miejscu znalazł się Feliks Nowak, a Jakub Nowak zakończył zawody na 39. pozycji. Ostatnim naszym reprezentantem w Licealiadzie był Piotr Piechocki, który wystąpił w biegu na 3000 metrów gdzie zajął 7. pozycje.