Klasa 3a odwiedziła mieszkanki Domu Pomocy Społecznej Sióstr Urszulanek UR w Pokrzywnie. Głównym punktem spotkania było przedstawienie przygotowane przez dzieci pt.: „Jest taki kwiat”. Uczniowie recytacją, śpiewem i tańcem opowiedzieli historię o nadziei, pięknie życia… . Występ spotkał się z bardzo pięknym przyjęciem. Seniorki z uwagą słuchały, oglądały tańce, reagując uśmiechem i oklaskami. Po zakończeniu części oficjalnej zasiedliśmy do wspólnego stołu. Wizyta przebiegała w bardzo serdecznej atmosferze. Wspólny czas przyniósł obu stronom ogromie dużo radości. Dziękujemy i do zobaczenia…