💚Dziękujemy za kolejny mile spędzony czas podczas obozu licealistów w Zębie, który łączy Zespoły Szkół Urszulańskich z Poznania, Wrocławia oraz Rybnika.
Do zobaczenia za rok!
Strona główna Aktualności
💚Dziękujemy za kolejny mile spędzony czas podczas obozu licealistów w Zębie, który łączy Zespoły Szkół Urszulańskich z Poznania, Wrocławia oraz Rybnika.
Do zobaczenia za rok!