W nocy z piątku na sobotę z 20 na 21 marca, grupa nauczycieli z naszej szkoły ruszyła na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Droga prowadziła w okolicy Jezior Kierskich, aż do miejsca,  gdzie św. Faustyna miała jedno ze swoich objawień. Było to sześć godzin trudu maszerowania, ale także czas refleksji, rozważań oraz modlitwy.