W nocy z piątku na sobotę z 20 na 21 marca, grupa nauczycieli z naszej szkoły ruszyła na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Droga prowadziła w okolicy Jezior Kierskich, aż do miejsca, gdzie św. Faustyna miała jedno ze swoich objawień. Było to sześć godzin trudu maszerowania, ale także czas refleksji, rozważań oraz modlitwy.
Strona główna Aktualności
Ekstremalna Droga Krzyżowa
W nocy z piątku na sobotę z 20 na 21 marca, grupa nauczycieli z naszej szkoły ruszyła na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Droga prowadziła w okolicy Jezior Kierskich, aż do miejsca, gdzie św. Faustyna miała jedno ze swoich objawień. Było to sześć godzin trudu maszerowania, ale także czas refleksji, rozważań oraz modlitwy.











