Dnia 15 kwietnia w Iwnie odbył się kolejny Finał Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w I i II kategorii wiekowej. Uczestnicy zmierzyli się w czterech konkurencjach: testach wiedzy, pierwszej pomocy, miasteczku rowerowym oraz rowerowym torze przeszkód. Obydwie drużyny awansowały do etapu wojewódzkiego Turnieju.