10 C
Poznań
poniedziałek, 26 września, 2022

GRONO PEDAGOGICZNE

LISTA NAUCZYCIELI LICEUM 2022/2023

l.p. nazwisko i imię
         1. Łaciak Jadwiga OSU – dyrektor dyrektor
         2. Borowiak Agnieszka nauczyciel historii, podstaw przedsiębiorczości i  doradztwa zawodowego
         3. Chyleńska Zofia nauczyciel biologii, wychowawczyni kl. IV b
         4. Cierechowicz Paweł nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, historii i społeczeństwa wychowawca kl. II a
         5. Dobroszewska Anna nauczyciel biologii
         6. Dopierała Tomasz nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego
         7. Dorożalska Anna nauczyciel języka angielskiego, wychowawczyni kl. IV a
         8. Fabianowicz Paweł nauczyciel fizyki i informatyki
         9. Fenrych Barbara nauczyciel fizyki i informatyki
       10. Gościniak Barbara nauczyciel języka łacińskiego
       11. Grabska-Saniuk Agata nauczyciel języka włoskiego i wychowania do życia w rodzinie
       12. Gumuła Anna OSU – wicedyrektor wicedyrektor
       13. Hekiert Aldona nauczyciel języka polskiego
       14. Jacuńska Natalia psycholog
       15. Jelinek Katarzyna nauczyciel języka niemieckiego i edukacji dla bezpieczeństwa
       16. Kamińska Agnieszka pedagog
       17. Kinastowska Karolina nauczyciel języka angielskiego
       18. Kawiorska Magdalena nauczyciel języka hiszpańskiego
       19. Krynicki Andrzej nauczyciel matematyki, wychowawca kl. II b
       20. Lisiecka Eliza nauczyciel języka polskiego
       21. Majewska Anna – wicedyrektor wicedyrektor,  nauczyciel wychowania fizycznego
       22. Marchwiak Trojan nauczyciel religii
       23. Marciniak Małgorzata nauczyciel języka hiszpańskiego
       24. Matuszewski Adam nauczyciel wychowania fizycznego
       25. Mazur s. Dorota OSU nauczyciel języka niemieckiego
       26. Niklewicz Beata nauczyciel języka polskiego, historii sztuki, wychowawczyni kl. I a
       27. Nowacki Tomasz nauczyciel historii, bibliotekarz
       28. Nowak Mikołaj nauczyciel wychowania fizycznego
       29. Rychwalska Agata nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawczyni kl. I b
       30. Słowik Katarzyna OSU nauczyciel religii, wychowawczyni kl. III a
       31. Sobaszkiewicz Anna nauczyciel matematyki
       32. Starosta Roksana nauczyciel geografii
       33. Strzelczak – Borkowska Agnieszka nauczyciel matematyki
       34. Strzelec – Orłowska Marlena nauczyciel języka francuskiego
       35. Szuwart Joanna nauczyciel języka angielskiego
       36. Ślaska – Ryczaj Agnieszka nauczyciel języka polskiego
       37. Wesołek – Nowak Monika nauczyciel języka angielskiego
       38. Widerska Beata nauczyciel chemii
       39. Wiśniewska Ilona psycholog
Skip to content