IDEA SZCZYTNA – ZABAWA PRZEDNIA – BAL CHARYTATYWNY

477

W sobotę 7 listopada ponad siedemdziesiąt osób bawiło się w naszej szkole na balu charytatywnym. Cel imprezy jakże szczytny – zbieranie środków finansowych na budowę sali gimnastycznej. Każdy z zebranych gości wykupując zaproszenie, stał się jednocześnie darczyńcą tego wielkiego przedsięwzięcia…

Bal rozpoczęliśmy uroczystym przywitaniem przez Siostrę Przełożoną Beatę Grygiel oraz skonsumowaniem wyśmienitej kolacji w salce jadalnej. Następnie w auli szkolnej wysłuchaliśmy występu grupy naszych uczniów pod przewodnictwem pana Jędrzeja Fecka. Radośni gimnazjaliści ubrani w sportowe stroje śpiewali „tu na razie jest ściernisko…”. Zabawa trwała do trzeciej nad ranem. Szalejącym na parkiecie rodzicom oraz nauczycielom wtórował zespół Venus. W przerwach pomiędzy tańcami można było skosztować czegoś słodkiego bądź wytrawnego.

DZIĘKUJEMY Siostrze Przełożonej Beacie Grygiel za tę piękną inicjatywę. DZIĘKUJEMY Rodzicom, Nauczycielom za obecność, która wiążę się z poczuciem przynależności do środowiska urszulańskiego. DZIĘKUJEMY naszym uczniom prowadzonym przez pana Jędrzeja Fecka oraz zespołowi Venus z Leszna za oprawę muzyczną. DZIĘKUJEMY za wsparcie: Caritas Archidiecezji Poznańskiej, Cukierni WEBER z Poznania, Piekarni ŁOBZA z Zaniemyśla, Koncernowi Mięsnemu DUDA Firma Stół Polski, dyrekcji Teatru Nowego w Poznaniu, właścicielom hotelu AGRO w Stęszewie. Ogromne serce i zaangażowanie Wielu daje nadzieję na to, że za kilka lat nasza szkoła będzie miała godne warunki to rozwijania aktywności fizycznej.

{gallery}wydarzenia/bal_charytatywny_XI_2015{/gallery}