Ostatni dzień wycieczek klasa 3a i 3b spędziła w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, uczestnicząc w lekcji muzealnej, a także zwiedzając osadę położoną na wyspie, na którą dopłynęliśmy promem. To była piękna lekcja historii.
Strona główna Aktualności
Klasy trzecie na Lednicy
Ostatni dzień wycieczek klasa 3a i 3b spędziła w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, uczestnicząc w lekcji muzealnej, a także zwiedzając osadę położoną na wyspie, na którą dopłynęliśmy promem. To była piękna lekcja historii.











