Licealiada lekkoatletyczna

525

W ostatnich dniach września została rozegrana Licealiada Lekkoatletyczna, w której tradycyjnie już udział wzięli uczniowie naszego Liceum.
W rywalizacji na bieżni stadionu lekkoatletycznego na poznańskim Golęcinie srebrny medal w biegu na 400 metrów wywalczył Mikołaj Płaszczewski.

Marianna Michalska, mimo wygrania swojego biegu eliminacyjnego, została ostatecznie sklasyfikowana na 10. pozycji wśród zawodniczek startujących na 100 metrów. Taką samą lokatę w biegu na 200 metrów zajął kolejny z naszych reprezentantów: Wojciech Koszuta.
Naszą szkołę podczas Licealiady Lekkoatletycznej reprezentowali również: Cichocka Irena (200 metrów), Szczublewska Anna (200 metrów), Tomczak Halina (400 metrów), Kaźmierski Jan (100 metrów), Krych Franciszek (skok w dal), Letkiewicz Kamil (800 metrów), Matecki Szymon (800 metrów), Piechocki Piotr (3000 metrów), Pufal Antoni (200 metrów) , Żukowski Dominik (400 metrów).