Licealiada – Piłka Siatkowa Mężczyzn

221

W miniony wtorek, 28 listopada uczniowie naszego Liceum brali udział w emocjonującym turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Miasta Poznania w piłce siatkowej mężczyzn gdzie rywalizowaliśmy z Liceum nr. 5 oraz Zespołem Szkół Komunikacji w Poznaniu.
Pierwszy mecz podczas zawodów rozegraliśmy z gospodarzem, czyli Zespołem Szkół Komunikacji przegrywając 0:2, zdobywając odpowiednio 15 punktów w pierwszym secie i 19 w drugim.
Mecz z Liceum nr. 5 był niezwykle wyrównany, jednak i w tym meczu schodziliśmy z parkietu pokonani 0:2, przegrywając w pierwszym secie 20-25, a w drugiej partii 23-25.

Skład reprezentacji: Emma Jakub, Hajkowicz Jędrzej, Kolasiński Tymoteusz, Koralewski Szymon, Maliński Wacław, Nowak Jakub, Sroka Wojciech, Stankiewicz Adam, Wiśniewski Paweł, Zajdowski Michał