Poznaj opinie o Liceum Sióstr Urszulanek w Poznaniu
Anna Perz
"Szkoła oferuje nie tylko przyjazną atmosferę, bezpieczeństwo i profesjonalne nauczanie, uwzględniające indywidualne potrzeby każdego ucznia, ale skutecznie łączy nowoczesne metody nauczania i wychowania z tradycją. W bogactwie projektów i różnych przedsięwzięć każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Gorąco polecam!\nAnna Perz, była nauczycielka LO Sióstr Urszulanek, obecnie wykładowczyni UAM"
Agnieszka Kamińska
"Polecam - to szkoła wyjątkowa pod wieloma względami: zaangażowani nauczyciele, ciekawi i mądrzy uczniowie, atrakcyjne działania pozalekcyjne, nawet estetyka wnętrz - a to tylko część obrazu. Urszulańskie liceum to przede wszystkim miejsce wzrostu i rozwoju."
Marta Markowska
"Miałam przyjemność uczyć w tej szkole przez 11 lat i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to miejsce wyjątkowe. Panuje tu atmosfera wzajemnego szacunku, zrozumienia i wsparcia – bez niepotrzebnej presji i „wyścigu szczurów”. Szkoła z powodzeniem łączy piękne tradycje z nowoczesnym podejściem do nauczania, dając uczniom przestrzeń do rozwoju w swoim tempie. To miejsce, do którego wraca się myślami z uśmiechem."
Łukasz Jastrząb STALOWY JEŻ
"Świetna szkoła, przyjazna uczniom, kameralna, dobry poziom angielskiego, dużo biologii i chemii na profilu medycznym; mnóstwo przedsięwzięć angażujących dzieci. Jako rodzic uczennicy - polecam jak najbardziej. Dziecko po prostu lubi tam chodzić 🙂 Wszelakie stereotypy o szkole można zmieść pod dywan!"
Monika Wypych-Żółtowska
"Bardzo polecam zarówno LO jak i szkołę podstawową Sióstr Urszulanek UR w Poznaniu. Kształcenie jest na bardzo wysokim poziomie, indywidualne podejście do ucznia, świetna kadra i doskonali wychowawcy. To nie jest tylko szkoła to jest społeczność. Czuć pasję, zaangażowanie i nastawienie na potrzeby uczniów oraz rodziców."
Piotr P.
"polecam - szkoła dba o rozwój osobowy uczniów i poziom edukacji"
Ola Kierstan
"Nasze domowe, młode pokolenie jest zadowolone z wyboru Szkoły, a my Rodzice cieszymy się z tego faktu."
Carol Skinner
"This school is wonderful! I am connected through a few students in the English class. We do online English conversations and have so much fun. It has been wonderful to get to know the students online and then in person this past summer. Thank you for this opportunity!"
Sylwester Szyler
"Szkoła średnia Sióstr Urszulanek UR jest jak najbardziej godna polecenia ze względu na wartości jakie próbuje zaszczepić w młodzieży, poziom nauki, który oferuje, wysoko przygotowaną kadrę pedagogiczną. Uczniowie zdobywają wiedzę, poznają nowe koleżeństwo oraz przygotowują się do wyboru swojej dalszej drogi życiowej."
Barbara Gasiorowska
"Szkoła Urszulańska w Poznaniu to miejsce, które z czystym sumieniem mogę polecić każdemu rodzicowi, który poszukuje wyjątkowej edukacji dla swojego dziecka. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych szkół dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia, co sprawia, że każdy ma możliwość rozwijania swoich talentów i pasji.\n\nNauczyciele są profesjonalni i zaangażowani - potrafią stworzyć przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce. Dodatkowym atutem jest jakość nauczania oraz kształcenie w duchu wartości katolickich, co jest cenne dla wielu rodzin."
Marianna Pietrasik
"Fajna, kameralna atmosfera"
Andrzej Krynicki
"Polecam szkołę - przyjazna atmosfera."
Eliza Lisiecka
"Świetne miejsce żeby się uczyć, nawiązywać relacje, odkrywać zasoby, pokonywać trudności. Mamy zajęcia dodatkowe - naukowe i sportowe; zaangażowanych nauczycieli; serdecznych uczniów; dobrą organizację dnia. Warto się przekonać!"
Ania Dorożalska
"Serdecznie polecam! To szkoła, w której skutecznie uczymy angielskiego łącząc przyjemne z pożytecznym - z ciekawych materiałów, przez kontakt z wartościowymi native speakerami, poprzez integracyjne projekty i zabawę - muzykę, śpiew, taniec i doświadczenie sceniczne - w atmosferze życzliwości i szacunku do innych kultur i opinii.\nAnna Dorożalska, nauczycielka języka angielskiego w liceum urszulańskim"
Helen a
"Uczeszczałam i polecam , w szczególności języki na wysokim poziomie. Możliwość wyboru różnych języków , angielski na różnych poziomach - nauczyciele z ang na 5+ !\n\nNo i możliwość wyjazdu do USA na rok to duży plus. Oprócz tego szkoła wewnątrz jest utrzymana w bardzo dobrym stanie - jest po prostu czysto, ładnie i wszędzie są tablice interaktywne."
Piotr Bagiński
"Bardzo dobra szkoła."
Franciszek Gąsiorowski
"Polecam biol chem"
Łukasz Gąsiorowski
"Szkoła z zasadami, których teraz obecnie brakuje!"
Jacek
"Bardzo dobra szkoła dbająca o ucznia. Nauka na wysokim poziomie przekazywana w przyjazny sposób."
Joanna K
"Świetna szkoła"


