Pierwszy turnus obozu dla najmłodszych uczniów w Lubaszu dobiegł końca!

470

Piątek w Lubaszu
Powoli kończymy naszą lubaską przygodę. Dziś odbyliśmy pięciokilometrowy spacer dookoła jeziora, byliśmy na kąpielisku, lodach. Popołudniem zaś szaleliśmy na tyrolce. Dzień dobiega końca, pakujemy nasze walizki i powoli żegnamy się z pięknym Lubaszem. Jutro po śniadaniu wyruszamy do Poznania.

Czwartek w Lubaszu
Za nami kolejny słoneczny dzień w Lubaszu. Dziś tradycyjnie już uczestniczyliśmy w grupowych zajęciach tematycznych oraz przypomnieliśmy sobie zasady zachowania bezpieczeństwa w lesie. Mieliśmy też ognisko, a za chwilę rozgrywki sportowe.
Do zobaczenia!

Środa w Lubaszu
Za nami połowa obozu w Lubaszu. Pogoda nam sprzyja, humory dopisują. Po śniadaniu uczestniczyliśmy w zajęciach grupowych. Były gry i zabawy na świeżym powietrzu, plener malarski oraz warsztaty artystyczne. Popołudniem wybraliśmy się na kąpielisko. Wieczorem zaś mieliśmy seans filmowy. W Lubaszu sielsko i prawdziwie wakacyjnie.
Do jutra!

Wtorek w Lubaszu
Za nami kolejny dzień lubaskich wakacji. Projektowaliśmy torby z dobrym słowem, uczestniczyliśmy w zajęciach sportowych oraz odbyliśmy kurs… pierwszej pomocy. Cały dzień spędziliśmy na dworze w urokliwym otoczeniu lubaskiej przyrody. Wieczorem chętni kibicowali Polsce. Było też tradycyjne czytadełko na kocach dla chętnych. Do zobaczenia jutro!

Drugi dzień w Lubaszu dobiegł końca…

Rozpoczynamy wakacje pierwszy turnus obozu wypoczynkowego dla najmłodszych w Lubaszu