Płomień Zachwytu

555

Być może niektórzy pamiętają jeszcze, jak to w przedcovidowej erze grupa uczniów pod opieką s. Gabrieli Porady spotykała się od czasu do czasu na wspólnej modlitwie, tworząc grupę „ Płomień zachwytu”… ? Ze wspólnej inicjatywy absolwentek oraz sióstr zapraszamy Was do odnowionej wersji tej wspólnoty! Naszą propozycję kierujemy do obecnych uczniów urszulańskiego LO oraz jego absolwentów.

Jakie mamy plany? Chcielibyśmy spotykać się raz w miesiącu późnym popołudniem/ wieczorem na wspólnej Eucharystii, po której będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, aby śpiewem, rozważaniem Słowa, spontaniczną modlitwą i ciszą uwielbiać Boga obecnego pośród nas.

Jeśli zatem szukasz chwili na głębszą refleksję, spotkanie z Bogiem, sobą i innymi młodymi ludźmi, którzy chcą świadomie rozwijać swoje życie wiary, zapraszamy Cię serdecznie na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 13 października (czwartek) w godzinach 17:30 – 19:00 w naszej szkolnej kaplicy, Al. Niepodległości 41 (wejście przez portiernię LO). Program:

  • Msza Święta
  • Adoracja
  • Krótkie spotkanie przy herbacie, żeby wspólnie ustalić plany na przyszłość

Kto odważy się spróbować nie ma nic do stracenia, a zyskać może wiele! My już na Was czekamy!

 Wspólnota Płomień Zachwytu