W dniach 25-26 marca 2026 odeszliśmy na chwilę od naszych szkolnych zajęć, by skorzystać z rekolekcji wielkopostnych, które w tym roku poprowadzili ks.Adam Pupka COr oraz s. Monika Pławecka OSU. Oprócz konferencji był również czas na osobistą modlitwę, refleksję i sakrament pokuty. Dużą popularnością cieszyły się warsztaty, w czasie których liderzy wybrani spośród uczniów prowadzili dla swoich rówieśników zajęcia muzyczne, teatralne, plastyczne, rękodzieło oraz spotkania z Biblią w twórczej odsłonie poprzez skrutację i Bible journaling. Całość zwieńczyła wspólna Eucharystia.
Mamy nadzieję, że ten krótki przystanek w wielkopostnej drodze zaowocuje teraz w naszych relacjach i codziennym życiu!