Relacja z zawodów

388

W piątek, 13 kwietnia, grupa blisko 20 uczniów klasy pierwszej oraz czwartej Szkoły Podstawowej brała udział w poznańskim biegu im. o. Józefa Jońca.

Była to już 8 edycja rozgrywanego na poznańskim Piątkowie biegu, a nasi uczniowie rywalizowali na dystansie 250 metrów oraz 500 metrów. W myśl hasła “Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało” młodzi sportowcy z naszej szkoły przystąpili do wspólnej rozgrzewki, aby następnie wystartować w swoich biegach. Nasi uczniowie kończąc swoje biegowe zmagania z uśmiechem na twarzy przekroczyli linię mety, a każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal. Warto wyróżnić dwie nasze uczennice, które uplasowały się w swoich biegach w czołowej dziesiątce. Weronika Frąckowiak w biegu na dystansie 250 metrów zajęła 10 miejsce, a Oliwa Trocha startująca w roczniku starszym finiszowała na 9 pozycji.{gallery}wydarzenia/zawody_13_04_2018{/gallery}