Żegnamy się z Lubaszem. Do zobaczenia za rok!

494

Piątek w Lubaszu
Dziś w Lubaszu słońce i mnóstwo atrakcji. Zdobilismy magnesy, byliśmy na pięciokilometrowym spacerze, braliśmy udział w piłkarskich rozgrywkach na miejscowym boisku. Po kolacji bawiliśmy się na placu zabaw, graliśmy w planszowki oraz zjeżdżaliśmy na tyrolce. Przed nami jeszcze mecz i czytadelko. W Lubaszu pozostała już tylko jedna noc. Jutro po śniadaniu wracamy do Poznania.

Czwartek w Lubaszu
Dzisiejszy dzień był pełen atrakcji. Robiliśmy sole do kąpieli, braliśmy udział w grze terenowej oraz korzystaliśmy z tyrolki. Był też spacer i małe zakupy. Wieczorem zaś zjedliśmy pyszna kolację na dworze – mieliśmy ognisko.

Środa w Lubaszu
Połowa obozu za nami. Bawimy się świetnie, pogoda na szczęście nam sprzyja. Świeże powietrze, jezioro, spacery i mnóstwo różnorodnych zabaw… Do zobaczenia jutro!

Kolejny dzień lubaskich atrakcji za nami. Dziś uczestniczyliśmy w grupowych warsztatach, poszliśmy na kąpielisko oraz do miejscowego sklepu na małe zakupy. Tworzyliśmy bransoletki, bawiliśmy się chustą, graliśmy w piłkę. Szykujemy się na wieczorne czytadełko i mecz.

Poniedziałek w Lubaszu
Mija kolejny dzień drugiego turnusu w Lubaszu. Dziś po śniadaniu mieliśmy różnorodne zajęcia grupowe. Następnie spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu. Pogoda nieco pokrzyżowała nam plany. Zamiast kąpieliska był seans filmowy. Za oknem deszcz, ale wierzymy, że to chwilowe.