Spotkanie Urszulańskich Samorządów Uczniowskich

358
W dniach od 16. do 18 listopada nasz licealny Samorząd Uczniowski w składzie: Krzysztof Warych, Maria Przybył, Marianna Kudłaszyk oraz Jagoda Kiełczewska pod opieką siostry Agnieszki Świętoń  wybrał się do Wrocławia na Spotkanie Urszulańskich Samorządów Uczniowskich. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń oraz opracowanie nowego, wspólnego planu działania w naszych szkołach wraz z członkami Urszulańskich Samorządów Uczniowskich z Wrocławia i Rybnika.
Podczas  zajęć dzieliliśmy się pomysłami oraz rozmawialiśmy o pracy naszych samorządów – o akcjach, które organizujemy, organizacji ważnych uroczystości szkolnych, ale także o pojawiających się problemach i trudnościach. W trakcie naszego pobytu nie zabrakło też czasu na międzyszkolną integrację. Wspólny czas spędziliśmy na kręglach  w Sky Tower,    a następnie, mimo niesprzyjającej pogody, dzielnie szukaliśmy wrocławskich krasnali podczas gry miejskiej.
Był to bardzo dobry, owocny i pracowity czas spędzony z niesamowitymi ludźmi z naszych urszulańskich szkół. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie w równie miłym gronie.
 
{gallery}wydarzenia/susu_28_11_2017{/gallery}