Żegnamy się z Lubaszem. Za nami ostatni dzień wspólnych zabaw. Mimo niepogody plan dnia został zrealizowany. Przed południem bawiliśmy się jeszcze na dworze. Po obiedzie zaś uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych – tworzyliśmy breloki oraz papugi. Naszej pracy towarzyszył wspólny śpiew. Ostatni wieczór w Lubaszu zwieńczyliśmy seansem filmowym. Jutro po śniadaniu wracamy do naszych domów. Do zobaczenia za rok!
Strona główna Aktualności
Żegnamy się z Lubaszem ☺️😍😁
Żegnamy się z Lubaszem. Za nami ostatni dzień wspólnych zabaw. Mimo niepogody plan dnia został zrealizowany. Przed południem bawiliśmy się jeszcze na dworze. Po obiedzie zaś uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych – tworzyliśmy breloki oraz papugi. Naszej pracy towarzyszył wspólny śpiew. Ostatni wieczór w Lubaszu zwieńczyliśmy seansem filmowym. Jutro po śniadaniu wracamy do naszych domów. Do zobaczenia za rok!











