10 LAT MOTYLEGO WOLONTARIATU PRZY HOSPICJUM PALIUM

885

Drodzy
Wolontariat w naszej szkole od początku istnienia związany był z Wolontariatem Motylim. Zaczynaliśmy od malowania motyli dla hospicjum i działanie to wciąż jest istotnym elementem naszej pracy. W ostatnich dniach otrzymałam listy z podziękowaniami za współpracę, które chciałabym przekazać urszulańskiej rodzinie. Przez lata wielu naszych uczniów przyłączyło się do koła i im szczególnie należą się te słowa. Dołączam też archiwalne zdjęcia z pracy koła.
Agnieszka Kamińska – opiekun szkolnego wolontariatu

Szanowni Państwo,
w ubiegły piątek 16 października br. obchodziliśmy 10-lecie Motylego Wolontariatu. Mieliśmy w planach hucznie świętować razem z Państwem tą wspaniałą uroczystość, jednak pandemia pokrzyżowała także i te plany. Z tej okazji zamieściliśmy na Facebooku film, w którym chcemy skierować do Państwa kilka słów od pracowników i wolontariuszy medycznych Hospicjum Palium. Można go obejrzeć pod linkiem:

https://www.facebook.com/watch/?v=713697532559507

Trudno w słowach wyrazić wdzięczność za ten czas i za ogrom pracy jaki włożyliście Państwo i współpracujący z Wami wolontariusze, w działania na rzecz naszego poznańskiego Hospicjum Palium. Bez Państwa pomocy i zaangażowania nie bylibyśmy w miejscu, w którym teraz jesteśmy ani nie bylibyśmy w stanie działać na tak szeroką skalę. To w Was jest nasza siła i moc! 🙂
Kiedy zaczynaliśmy, 10 lat temu, zakres naszych działań był bardzo wąski. To szkoły w dużej mierze, dzięki swojej wyobraźni i inicjatywie, wymyśliły i pomogły zrealizować większość akcji, bez których teraz nie wyobrażamy sobie naszego funkcjonowania w ciągu roku.
Państwa zapał, zaangażowanie i radość z pomagania sprawiają, że nawet w tak trudnym czasie jak ten, serce rośnie, a motywacja do działania staje się jeszcze większa.
Bardzo dziękujemy, że cały czas jesteście z nami 🙂
Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami,
Magda i Ola