Turniej piłkarski klas gimnazjalnych

466

W miniony piątek, 25 maja, podczas zajęć dodatkowych z piłki nożnej odbył się kolejny już turniej piłkarski dla klas gimnazjalnych.


Piątkowe rozgrywki zgromadziły liczną grupę kibiców, a rywalizację o zwycięstwo stoczyło ze sobą pięć drużyn. Na boisku padło dużo bramek, a mecze budziły sporo emocji, co poskutkowało również ściskiem w turniejowej tabeli.  W formule każdy z każdym najlepsza okazała się drużyna złożona z uczniów klasy 3 D, którą reprezentowali: Ryszard Śliwiński, Łukasz Pietruczuk, Wiktor Burdajewicz, Kacper Włodarczyk, Krzysztof Szymański, Kazimierz Szczepanik. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Wojciech Koszuta, Łukasz Sztukiewicz, Marek Sikora, Jan Niewiadomski, Ignacy Drozdowicz. Trzecią lokatę zajęła natomiast ekipa zawodników z klasy 2 D: Franciszek Krych, Grzegorz Królewicz, Antoni Fecek, Szymon Nowick, Tomasz Jarząbek. Tuż za podium uplasowały się dwie drużyny złożone z uczniów klasy 2 A. Pierwsza z nich wystąpił a w składzie: Piotr Dylak, Jan Kazimierski, Bartosz Skrzypczak, Jan Ratajszczak, Michał Wieczorek oraz rodzynek w gronie uczestników turnieju, Aleksanda Komasa z klasy 3A. Druga ekipa z klasy 2 A, wystąpiła natomiast w składzie: Wiktor Downar, Błażej Majewski, Kacper Chmielewski, Mateusz Trocha.
Duże brawa i podziękowania należą się Janowi Niewiadomskiemu, który bardzo mocno włączył się w organizację szkolnego turnieju.
Adam Matuszewski

{gallery}wydarzenia/turniej_pilkarski_25_05_2018{/gallery}