Sztafetowe biegi przełajowe

1262

We wtorek na Polanie Harcerza w Poznaniu zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Poznania w sztafetowych biegach przełajowych .

W kategorii klas 4-6 dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły 8. pozycje. Chłopcy natomiast zakończyli wtorkowe zawody na 7. miejscu.

Wyśmienicie w kategorii klas 7-8 spisały się dziewczęta, którym zabrakło niecałe 10 sekund do miejsca medalowego. Ostatecznie nasza szkoła sklasyfikowana została na 5. miejscu. W rywalizacji chłopców nasza sztafeta zajęła równie wysokie 6. miejsce.

Kobieca sztafeta klas 4-6: Ludwiczak Pola, Thaker Radhika, Piątek Gabriela, Undrych Milena, Sroka Maria, Frąckowiak Weronika oraz Cofta Cecylia

Męska reprezentacja klas 4-6: Kozłowski Piotr, Krzyżanowski Mateusz, Kolendo Tymom, Owczarzak Tomasz, Szymański Nikodem, Kupś Filip oraz Piechocki Patryk, Jabłoński Jan

Kobieca sztafeta klas 7-8: Bronka Małgorzata, Gołębiewska Magdalena, Konecka Maja, Rozmiarek Antonina, Krawczyk Teresa, Biegalska Emilia oraz Lisiewicz Janina

Męska reprezentacja klas 7-8: Maksymilian Lewandowski, Piotr Medenecki, Stanisław Boruczkowski, Stanisław Pirogowski, Stanisław Kowalonek, Jan Gołuch oraz Antoni Bąkowski, Jakub Remi