Motyle dla Hospicjum

815

Działaniami szkolnego koła wolontariatu staramy się wspierać działalność hospicjum, a tym razem możemy uczynić to w takiej formie:

“Coroczny Koncert dla Przyjaciół i Darczyńców Hospicjum Palium jest zawsze prawdziwym świętem, podczas którego pragniemy podziękować wszystkim, którzy każdego dnia wspierają nasze działania na rzecz propagowania idei opieki paliatywnej oraz organizowania wszechstronnej pomocy Pacjentom Hospicjum Palium.
To wydarzenie, na które czekamy cały rok. Możliwość spotkania i osobistego wyrażenia naszego uznania oraz wdzięczności są dla nas zawsze bardzo ważne.
Z Państwem, naszymi Przyjaciółmi możemy realizować zadania, które wyznaczył nam Profesor Jacek Łuczak – tworzenia prawdziwego Domu na czas choroby.

Sytuacja epidemiologiczna w tym roku nie pozwala nam spotkać się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jednak nie chcemy rezygnować całkowicie z tego wydarzenia. Postanowiliśmy przenieść je do świata online.

Już dzisiaj pragniemy serdecznie zaprosić na Koncert dla Przyjaciół i Darczyńców Hospicjum Palium, który odbędzie się 30 stycznia 2021 roku o godz.18:00.
Film zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej
www.hospicjum-palium.pl

oraz Facebooku “Motyle dla Hospicjum”
https://www.facebook.com/MotyleDlaHospicjum/

Koncertem pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i podziękować za okazaną życzliwość oraz udzieloną pomoc. W tym trudnym czasie pandemii, wspólne pokonywanie kolejnych wyzwań oraz świadomość, że mamy tak wspaniałych Przyjaciół, dodawały nam sił do codziennej walki z koronawirusem o bezpieczeństwo i jakość życia Pacjentów Hospicjum Palium. Dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu”