Paczuszka dla Maluszka – podsumowanie

676
W piątek 17 grudnia w naszej szkole zakończyła się akcja Paczuszka dla Maluszka. Jej celem było zebranie pieluch i środków do pielęgnacji dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek w Poznaniu.

W akcję włączyli się nauczyciele, uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum wraz z rodzicami. W piątkowe popołudnie miało miejsce przekazanie zebranych darów do DPS-u. Artykuły wypełniły aż dwa samochody! Siostry, które odbierały dary, nie kryły podziwu dla hojności, którą wykazali się darczyńcy. Dziękując zapewniały o modlitwie za wszystkich, którzy włączyli się w akcję. Artykuły z pewnością przydadzą się i będą odpowiednio wykorzystane.

W tym miejscu, jako koordynator całej akcji, chciałabym również podziękować wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w akcję, Samorządowi Szkolnemu za wsparcie finansowe tego dzieła, Kołu Wolontariatu i Kołu Psychologicznemu za pomoc w liczeniu i pakowaniu artykułów, a także Pani Agnieszce Kamińskiej za pomoc w przewiezieniu zebranych darów i wsparcie w organizacji akcji. Ponadto dziękuję Pani Agacie Grabskiej-Saniuk za rozpropagowanie akcji w zaprzyjaźnionej szkole i również zebranie w niej dużej ilości artykułów.

Z serca Wszystkim dziękuję i życzę spokojnych, błogosławionych Świąt!
Ilona Walczak