Pożegnania nadszedł czas

934

“Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”. Słowa te wydają się adekwatne dzisiaj, kiedy żegnamy Was, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy klas ósmych.  Po dwóch latach opuszczacie mury naszej szkoły.  W tym krótkim czasie, przeżyliście wiele…Każdy z Was może w pamięci przywołać wspomnienia z pierwszych dni w nowej szkole, w nowej klasie, a potem zmagania naukowe, sukcesy i porażki, chwile pełne radości i te, które wymagały od Was przekraczania siebie.

Dziękujemy Wam za to, co każdy z Was wnosił  w mury urszulańskiej szkoły, za Waszą radość, entuzjazm, twórczość, zaangażowanie; za to że dzieliliście się sobą, swoimi pomysłami, wiedzą i umiejętnościami; za Waszą życzliwość, pomoc i rozmowy na szkolnych korytarzach, za to, co robiliśmy razem. Wspólnie budowaliśmy urszulańskie Insieme w chwilach radosnych, ale także w momentach trudnych i pełnych zmagań.

Być może Nasze i Wasze drogi zupełnie się rozejdą i nie będziecie spędzać już ze sobą tyle czasu, co w szkolnych ławkach. Mam nadzieję jednak, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat.